Завантаження...
Завантаження...

Сифон для піддону HC26-CP

Сифон для піддону HC26-CP
Купити Сифон для піддону HC26-CP фото №1

Колекція

Сифони до піддонів McALPINE, Шотландія. Фото
?Наявність уточнюйте у консультанта
Одиниця виміру: шт
Виробник:
Колекція: СИФОНИ ДЛЯ ПІДДОНІВ
Тип продукції: Сифон для піддона
Матеріал: поліпропілен
Колір: хром

Шотландська торгова марка «McALPINE» - це всесвітньо відомий бренд, який спеціалізується на виготовленні елементів для водовідведення. Вона працює ще з 1902 року й на сьогоднішній день може запропонувати більше 10 000 одиниць своїх продуктів та задовольнити будь-які вимоги користувача.

Сифон «HC 26-CP» - це висока якість та привабливий дизайн за доступну ціну. Красива та практична решітка допоможе створити неповторний образ Вашої душової кабіни, а блиск хромованого покриття додасть їй вишуканого та сучасного вигляду. Виріб виконано з ABS-пластику, який відзначається ударостійкістю та еластичністю. Він має унікальні фізичні властивості, це найбільш затребуваний матеріал для виробництва формованих виробів. Висока стійкість до розчинів кислот та побутової хімії, рівна блискуча поверхня – це ті якості, які гарантують довгу службу сифона та збереження його вигляду протягом довгих років.

Більше того, у випадку засмічення конструкція передбачає можливість чищення згори. Її висота становить 90 мм. та призначена для піддону з отвором 50 мм. При цьому діаметр хромованої кришки складає 70 мм.

Завдяки цим деталям сифон «HC 26-CP» є не лише відмінним аксесуаром для Вашої ванної кімнати, але й невід’ємним елементом її побуту.

Ціна:

331.17

грн/шт

шт
Консультант інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: