38 067 322 7597
clock
Години роботи консультанта: пн-пт 9:00-19:00
38 067 322 7597
clock
Години роботи консультанта: пн-пт 9:00-19:00
Фільтр товарів Показати фільтр
Товари
Колекції
Сортування:
Відображати по:
Сортування
Відображати по:
Матеріал
down
  • (6)
Країна походження
down
  • (6)
Виробник
down
  • (6)
Назва колекції
down
  • (6)
Одиниця виміру
down
  • (6)
Ціна
Max: 6300 грн
Min: 4052 грн
Застосувати
Застосувати
Фільтр Hansgrohe Harmony з мінералізацією  на 300л (76828000)
Фільтр Hansgrohe Harmony з мінералізацією на 300л (76828000)
Виробник:
HANSGROHE
Колекція:
AQITTURA M91
Під замовлення
6 240.00
грн/шт
Фільтр Hansgrohe Life з мінералізацією  на 300л (76829000)
Фільтр Hansgrohe Life з мінералізацією на 300л (76829000)
Виробник:
HANSGROHE
Колекція:
AQITTURA M91
Під замовлення
6 240.00
грн/шт
Фільтр Hansgrohe Pro з іонообмінником та активованим вугіллям на 1100л (76827000)
Фільтр Hansgrohe Pro з іонообмінником та активованим вугіллям на 1100л (76827000)
Виробник:
HANSGROHE
Колекція:
AQITTURA M91
Під замовлення
6 300.00
грн/шт
Фільтр Hansgrohe Sport з мінералізацією  на 300л (76830000)
Фільтр Hansgrohe Sport з мінералізацією на 300л (76830000)
Виробник:
HANSGROHE
Колекція:
AQITTURA M91
Під замовлення
6 240.00
грн/шт
Фільтр Hansgrohe з активованим вугіллям на 4000л (76814000)
Фільтр Hansgrohe з активованим вугіллям на 4000л (76814000)
Виробник:
HANSGROHE
Колекція:
AQITTURA M91
Під замовлення
4 052.00
грн/шт
Фільтр Hansgrohe з іонообмінником та  активованим вугіллям на 800л (76815000)
Фільтр Hansgrohe з іонообмінником та активованим вугіллям на 800л (76815000)
Виробник:
HANSGROHE
Колекція:
AQITTURA M91
Під замовлення
4 380.00
грн/шт

Проточна вода у квартирах, будинках сьогодні не найкраща. Механічні, хімічні забруднення, фосфати, органіка роблять її непридатною до вживання, приготування їжі. Частково проблему з водою з-під крана вирішує кип’ятіння. Проте при нагріванні випаровуються лише хімічні домішки, а більшість забруднень залишається. Тим, хто бажає пити безпечну й добре очищену рідину, треба подбати про покупку фільтра для води.

Який фільтр для очищення води обрати у квартиру?

Характерний хлорований запах, багато сторонніх домішок, присмак заліза, каламутність… Такою через магістральний водопровід рідина надходить у більшість квартир. Пити її в «чистому» вигляді категорично заборонено, бо можна нашкодити здоров’ю. Потрібна якісна система очищення. Як вибрати фільтр для води в квартиру розкажуть спеціалісти «КЕРАМА МАРКЕТ».

Сучасний ринок пропонує конструкції для очищення від усіх видів забруднень. Перед тим як купити фільтр не зайвим буде дізнатися склад води. В Україні функціонують спеціальні лабораторії, куди можна принести проби рідини й за короткий проміжок часу отримати повний аналіз. Це дозволить зрозуміти, з якими видами забруднень треба боротися і вибрати найкращий фільтр, який максимально ефективно працюватиме з домішками.

З якими проблемами з водою найчастіше стикаються власники квартир? Основні:

  • механічні домішки – іржа, пісок, які не лише погіршують стан води (вона стає каламутною), але й впливають на термін експлуатації сантехніки;
  • жорсткість рідини – через високий вміст солей у воді з’являється накип та білий наліт на змішувачах, у котлах, пральних, посудомийних машинах;
  • поганий колір, запах – попри те, що вода, яка надходить з джерел водопостачання, проходить певні етапи очистки, частини органічних речовин в ній усе ще залишаються і впливають на загальний вигляд;
  • завеликий вміст заліза – погіршує смак, викликає сухість шкіри, якщо під такою водою регулярно приймати душ;
  • хлор – його використовують для знезараження води. Частину щкідливих речовин він знищує, але дає їй характерний запах і робить непридатною для вживання.

Оптимальним при подібних видах забруднень стане магістральний фільтр картриджного типу. Він монтується прямо в водопровід, на труби з холодною, гарячою водою або в систему опалення. Ця конструкція впорається з усіма вищеописаними проблемами, захистить сантехніку від механічних частинок. При цьому, більш вагому роль відіграють саме вдало підібрані катриджні системи. Важливо, щоб усе було зроблено комплексно. Один картридж ліквідує лише частину забруднень.

Магістральні фільтри для питної води встановлюють на кухні під раковиною. Вони мають окремий змішувач, котрий йде у комплекті. Принцип роботи конструкції не передбачає накопичувальних ємностей, вода одразу виходить з крана очищеною.

Магістральний фільтр має 2-4 ступені фільтрації. Він підбирається відповідно до того, наскільки і чим забруднена вода. Найбільш популярним є магістральний сорбційний фільтр з двома і трьома колбами.

Двоступеневі системи очищення складаються з механічного фільтра, ємності з сорбентом. Вони не підійдуть тим, у кого у квартирі вода з великим вмістом заліза. В подібному випадку потрібен фільтр для жорсткої води. Триступеневі конструкції мають додаткову колбу з вугіллям чи іншими речовинами, що доочищають воду. Як вони працюють?

Перший етап. Видалення сторонніх механічних домішок, які потрапляють у труби і засмічують не лише воду, але й сантехніку. Сучасні моделі здатні очистити рідину на 95-98%, залежно від виробника. Очисником можуть бути різні елементи, наприклад, поліпропіленова нитка або просто спінений поліпропілен.

Другий етап. Пропускання рідини через картридж з вугіллям. Це дозволяє очистити воду від хлору, різних органічних частинок.

Третій етап. Додаткове очищення, насичення води поживними речовинами. Для цього використовуються вугільний, іонообмінний картридж.

При покупці фільтра для очищення води, варто звернути увагу на моделі, що дозволяють самостійно підібрати картриджі для очищення. Таким чином, можна буде легко замінити їх після закінчення терміну експлуатації. Вони служать 6-12 місяців, залежно від обраної моделі.

На сайті магазину «КЕРАМА МАРКЕТ» доступні три пластикові варіанти:

  • вугільний картридж. Його об’єм – 4000 л, а термін експлуатації – рік. Вугілля очистить воду від сторонніх домішок, ліквідує неприємний запах, покращить смак;
  • картридж з іонообмінником та вугіллям. Об’єм – 800 л, прослужить до 12 місяців. Чудово підійде для фільтра на дві колби, бо за один етап позбавить воду твердості (катіонообмінна смола використовується для помʼякшення), зайвих домішок, поганого запаху і ще й покращить смак;
  • картридж з мінералізацією. Об’єм – 300 л. Виконує одразу декілька функцій: зменшення вмісту шкідливих речовин, насичення води мінералами, позбавлення від неприємного присмаку, стороннього запаху.  

Отже, для якісного очищення води від сторонніх елементів та речовин, варто обирати побутовий фільтр для води на три колби. При цьому, важливо купити відповідні картриджі.

Вибір найкращого фільтра для води в приватний будинок

У приватному будинку з власним водопроводом простіше. Там вода зазвичай має менший ступінь забруднення. Проте воду зі свердловини в неочищеному вигляді пити так само не можна.

Оптимальний фільтр води для будинку треба обирати відповідно до того, яка глибина свердловини. Наприклад, якщо вона неглибока, то в рідині можуть міститися частинки добрив, нітратів, адже на території заміського будинку часто є сад, квітник, город. Вода з глибоких свердловин – чистіша, але більш жорстка, бо має у складі залізо, сірководень, магній, різні домішки (органічні, механічні).

Перш ніж купити фільтр, важливо так само дізнатися склад води, здавши її на аналіз. Тільки після того переходити до пошуку. Найкраще обирати комплексні системи, які не лише очистять воду, але й додадуть їй корисні властивості.

Для приватного будинку підійдуть два види фільтрів для очистки води зі змінними картриджами: 1) магістральний, про який було згадано вище; 2) фільтр зворотного осмосу, що очищує воду під високим тиском.

Фільтр зворотного осмосу зазвичай має:

  • поліпропіленовий картридж (5 мкм, 1 мкм);
  • мембрану, яка затримує до 98% шкідливих домішок і речовин;
  • вугільний картридж;
  • картридж з мінералізацією.

Цього цілком достатньо для грамотного очищення рідини не лише для побутових потреб, але й для пиття.

Якщо вода має високий вміст заліза, поганий запах і сторонні домішки, то обов’язково потрібен картридж для фільтра води з іонообмінником та активованим вугіллям. Він зробить воду менш жорсткою, ліквідує характерний присмак і запах. Залишки хімічних речовин прибере вугільний елемент. Ємність з мінералізацією додасть воді корисних властивостей, які можуть зникнути при контакті з мембраною. Усі види картриджів доступні на сайті магазину «Керама Маркет».

Тепер ви знаєте, що і у квартирі, і в приватному будинку важливий комплексний підхід до очищення рідини. Купити фільтра для води та якісні картриджі до них можна на сайті магазину сантехніки «КЕРАМА  МАРКЕТ». В асортименті – інноваційні німецькі системи за оптимальними цінами. Заходьте та обирайте те, що потрібно саме вам. Раді кожному клієнтові!

Поширені запитання:

Які бувають фільтри для води?

На сайті магазину «КЕРАМА МАРКЕТ» до замовлення доступні фільтри для води, які застосовуються з системою кухонних змішувачів Hansgrohe Agittura M91. Вони оснащені технологією MINTEC, що дає змогу якісно фільтрувати воду, збагачуючи її корисними мінералами. У нас ви можете замовити фільтри для води:

  • з активованим вугіллям, яке виступає сорбентом, поглинає домішки, неприємні запахи; 
  • з іонообмінником та активованим вугіллям, які очищують воду від забруднень, поганого запаху, зменшують кількість заліза, інших домішок, що роблять воду жорсткою;
  • з мінералізацією – знижують вміст шкідливих речовин, борються з неприємними запахами, насичують воду корисними мінералами
Які фільтри для води найкращі у 2024 році?

Найкращі фільтри для води у 2024 році – з мінералізацією, від німецького виробника Hansgrohe. Вони зменшують кількість шкідливих речовин, ліквідують неприємний запах, покращують смак води, збагачують її мінеральними речовинами.

Яка ціна на фільтри для води у 2024 році?

Ціна на фільтри для води у 2024  році на сайті магазину «КЕРАМА МАРКЕТ» варіюється від 4052 грн до 6300 грн. 

Як часто треба міняти фільтр для води?

Фільтр для води треба міняти кожні 6-12 місяців, залежно від ємності фільтра. Наприклад, фільтр з іонообмінником та активованим вугіллям від Hansgrohe (на 800 л) розрахований на рік використання.

 

Як підключити фільтр для води?

Щоб правильно підключити фільтр для води потрібно:

  1. Визначити місце його розміщення. Конструкція не має заважати роботі іншої техніки.
  2. Вибрати правильну висоту, щоб було зручно замінювати картридж. Оптимальна висота – 10 см від нижньої частини фільтра до поверхні.
  3. Перекрити воду, відкрити найближчий кран, щоб витекла рідина, яка залишилася в трубі. 
  4. Зробити отвір в трубі каналізаційної системи. Щоб забезпечити щільне прилягання, туго затягнути гвинти хомутів. 
  5. Перед місцем розміщення фільтра приварити кран для обмеження подачі води в колбу. 
  6. Під’єднати конструкцію за допомогою муфт і переконатися, що все герметично. Якщо ні, скористатися ущільнювачем.
  7. Вставити картридж у колбу та прикріпити його до верхньої частини пристрою. 
  8. Зробити «тест драйв», щоб переконатися, що все зроблено правильно. Для цього відкрити запірний і водозабірний кран. Якщо є дефекти, то знову перекрити, злити зайву воду та перевірити все ще раз, щоб усунути помилку.