Завантаження...
Завантаження...

Сифон для піддону 90 коричневий HC27-ABBR

Сифон для піддону 90 коричневий HC27-ABBR
Купити Сифон для піддону 90 коричневий HC27-ABBR фото №1

Колекція

Сифони до піддонів McALPINE, Шотландія. Фото
?Наявність уточнюйте у консультанта
Одиниця виміру: шт
Виробник:
Колекція: СИФОНИ ДЛЯ ПІДДОНІВ
Тип продукції: Сифон для піддона
Матеріал: поліпропілен
Колір: бронзовий

Бажаєте додати ванній кімнаті особливого шарму та вишуканості? Сифон «HC27-ABBR» - це саме той варіант, який урізноманітнить інтер’єр та стане чудовим аксесуаром до нього. Оригінальна та практична решітка кольору античної латуні допоможе Вам створити неповторний дизайн.

Висота сифона становить 82 мм., й призначений він для піддону з отвором 90 мм. Більше того, високоякісна латунь відзначається стійкістю до корозії й хімічних речовин. Вона має красивий акуратний вигляд та продуманий до кожної деталі дизайн. Діаметр цієї кришки сягає 113 мм.

Попри це сифон надзвичайно легкий у монтажі та зручний у користуванні. Більше того, він передбачає можливість чищення згори, не розбираючи саму конструкцію.

Компанія «McALPINE» на сьогоднішній момент виробляє більше 10 000 найменувань продукції сантехнічного, каналізаційного та вентиляційного призначення, яка експортується в багато країн світу. Вона здатна задовольнити будь-які примхи користувача, а сифон «HC27-ABBR» - це чудовий аргумент на підтвердження цього факту.

Ціна:

1 583.79

грн/шт

шт
Консультант інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: