Завантаження...
Завантаження...

Сифон для пісуарів простий 11/4х32 HC2P

Сифон для пісуарів простий 11/4х32 HC2P
Купити Сифон для пісуарів простий 11/4х32 HC2P фото №1

Колекція

Сифони до пісуарів McALPINE. Фото
?Наявність уточнюйте у консультанта
Одиниця виміру: шт
Виробник:
Колекція: СИФОНИ ДЛЯ ПІСУАРІВ
Тип продукції: Сифон для пісуара/чаші Генуя
Матеріал: поліпропілен
Колір: білий

«McAlpine» є лідером на ринку і має репутацію виробника новітньої продукції, що відповідає сучасним вимогам і запитам замовників. Будучи членом Британського Інституту Стандартів і Британської Федерації з пластики і асоційованим членом Інституту Сантехніки, компанія активно займається підвищенням якості стандартів продукції. На даний момент торгова марка виробляє більше 10 000 найменувань продукції сантехнічного, каналізаційного та вентиляційного призначення, яка експортується в багато країн світу.

Сифон «HC-2P», розроблений шотландським брендом, призначений для пісуарів. Конструкція являє собою пляшковий тип, який нагадує собою пляшку з двома отворами. Колба до кінця ніколи не спорожнюється й слугує хорошим водяним захистом від каналізаційних газів. Такий тип конструкції, а також матеріал його виготовлення є найбільш популярними та затребуваними у побутовому застосуванні. Поліпропілен попри легку масу відзначається міцністю й стійкістю до дії хімічних речовин. Більше того, він простий у монтажі, а у випадку засмічення – у чищенні. А наявність ущільнення та високоточного різьблення гарантують якісне герметичне з'єднання сифона.

Будьте певними, модель «HC-2P» - це надійний вибір, адже компанія «McAlpine» ретельно дбає про комфорт свого користувача.

Ціна:

164.08

грн/шт

шт
Консультант інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: