38 067 322 7597
clock
Години роботи консультанта: пн-пт 9:00-19:00
38 067 322 7597
clock
Години роботи консультанта: пн-пт 9:00-19:00

Терасна дошка

Фільтр товарів Показати фільтр
Товари
Колекції
Сортування:
Відображати по:
Сортування
Відображати по:
Країна походження
down
Виробник
down
Назва колекції
down
Одиниця виміру
down
Ціна
Max: 0 грн
Min: 0 грн
Застосувати
Застосувати

Тераса – місце, де люди проводять чимало часу. Якісне її облаштування вимагає врахування кожної дрібниці. Якщо з меблями та аксесуарами в цьому випадку все зрозуміло, то підбір хорошого покриття створює труднощі. Виробники пропонують чимало варіантів, але далеко не всі відповідають потрібним характеристикам. Найкраще свою місію виконує  естетична та функціональна терасна дошка, яка здатна адаптуватися під вплив різних зовнішніх факторів.

Що таке терасна дошка?

Терасна дошка – спеціальне покриття, що виготовлене з суміші дерева з іншими речовинами, наприклад, полімерами. Використовується для мощення підлоги, переважно на відкритій локації. Для отримання довговічного покриття можна укласти терасну дошку на балкон.  Ще одна назва матеріалу – «декінг», що в перекладі з англійської означає «прикраса».

Сучасні моделі мають широку сферу застосування. Таку дошку кладуть на терасі, в зоні довкола басейну, на веранді приватного будинку, закладу громадського харчування, у лазнях, саунах. Рідше покриття використовують і для облицювання будинків, огородження території, створення садово-паркових доріжок, зведення сходів. Оскільки панелі постійно піддаються зовнішньому впливу (опади, температурні зміни, навантаження), вони мають покращені технічні характеристики. Купити терасну дошку в Україні сьогодні можна в будь-якому спеціалізованому магазині.

Типи та особливості терасної дошки

Терасна дошка буває різних видів, залежно від складу й технології виробництва. На думку спеціалістів «КЕРАМА МАРКЕТ», найбільшої уваги заслуговує декінг із деревно-полімерного композиту (ДПК). Наразі цей тип панелей використовують найчастіше. Інша назва конструкцій: палубна, композитна терасна дошка.

Деревно-полімерна терасна дошка складається з тирси, стружки з дерева твердих порід (мінімум 60%) і суміші полімерів (поліетилен, полівінілхлорид, поліпропілен чи ПВХ). Останні відповідають за міцність та відсутність пор.

Технологія виробництва передбачає замішування всіх складників, відтискання їх під спеціальним пресом. Після, декінг обробляють сучасними засобами захисту, які не треба поновлювати в процесі експлуатації, а також покривають фарбою.  

Як виглядає терасна дошка ДПК? Зовнішній вигляд відрізняється залежно від типу профілю. Закритий профіль має шорстку хвилеподібну поверхню. Складається з двох горизонтальних частин, що з’єднані між собою перемичками. Моделі відкритого профіля схожі, але мають лише одну горизонтальну частину, вважаються менш якісними і не витримують великого навантаження.

Розміри терасної дошки у різних виробників відмінні. На сайті «КЕРАМА МАРКЕТ» в асортименті настил з такими габаритами: довжина – 3 м, ширина – 14 см, товщина – 2,4 см.

Переваги терасної дошки

Якщо не було порушено технологію монтажу терасної дошки, вона прослужить більше десятка років. Серед інших переваг:

 • волого-, морозостійкість – завдяки полімерам у складі, модель з ДПК не поглинає вологу, витримає тривалий дощовий сезон, затяжну зиму. Підійде для регіонів зі специфічним кліматом. Її не потрібно обробляти спеціальними речовинами, що відштовхують воду;
 • стійкість до температурних перепадів – виріб не потріскається, не засохне і збереже первинний вигляд надовго, на відміну від звичайної деревини, яка поглинає рідину, а потім втрачає свої властивості;
 • міцність – декінг витримає постійну біганину дітей, перетягування важких речей, ходіння на підборах;
 • стійкість до шкідливих речовин, зовнішніх чинників – полімери не дають грибку, плісняві, шкідникам з’явитися на поверхні. На її термін експлуатації не впливають вітри, підвищена кількість солей у повітрі (регіони біля моря);
 • краща якість, але хороша ціна – декінг має значно більше переваг, ніж, наприклад, вироби суто з деревини. Він укладається на абсолютно різних територіях, а коштує не набагато дорожче. Ціна терасної дошки –від 1 026 грн/шт;
 • безпека – дошка з ДПК не слизька, навіть якщо мокра. На ній немає відколів, які можуть поранити, тому по рифленій поверхні можна ходити без взуття;
 • легкий догляд – мити терасну дошку треба лише звичайними не абразивними мийними засобами. Вона не потребує поновлення захисного шару;
 • привабливий зовнішній вигляд – текстура терасної дошки нагадує натуральну деревину, але вона більш якісна, тому зберігатиме первинний вигляд протягом більш довгого періоду часу.

Де купити терасну дошку у Львові? На сайті магазину «КЕРАМА МАРКЕТ» зібрані лише найкращі моделі високої якості від перевірених світових виробників. В наявності – турецькі терасні дошки різних кольорів.  Заходьте, дивіться асортимент, замовляйте те, що потрібно саме вам! Ласкаво просимо.

Поширені запитання:

Скільки коштує терасна дошка у 2024 році?

У 2024 році терасна дошка на сайті магазину «КЕРАМА МАРКЕТ» коштує від 0 грн/шт до 0 грн/шт. 

Як монтується терасна дошка?

Монтаж терасної дошки відбувається в кілька етапів:

 1. Підготовка. Перед початком робіт на 48 годин покладіть терасну дошку там, де будете встановлювати. Вона має адаптуватися до температури. Між основою і майбутнім покриттям зробіть заглиблення (від 20 мм до 30 мм). 
 2. Монтаж гладкої основи. Тут є кілька варіантів: стяжка з цементу, дерев’яні бруси, лаги з металу, плити. Якщо на місці майбутнього покриття росте трава, то її треба обробити гербіцидами, щоб зупинити ріст. 
 3. Установка дренажу. Основу робіть з ухилом від 1,5 см до 2 см, а бруси кладіть паралельно до спуску.
 4. Закріплення опорних лаг за допомогою анкерних болтів. Вимоги до установки: максимальна дистанція між лагами – до 40 см, а там, де навантаження високе – до 25 см. Не забудьте про компенсаційну щілину між стіною, бордюром (до 20 мм). 
 5. Установка конструкцій. Терасні дошки кріпляться перпендикулярно до лагів (виступ краю над основою – від 7 см до 10 см). Перший елемент монтуйте від стіни, бордюру. Фіксуйте кожну дошку кліпсами і закріплюйте саморізами. Вона має чітко увійти в паз. Далі зробіть на дошці отвори, закріпіть їх (8 мм до опорних лагів). Після цього зафіксуйте саморізи до опори лаг таким чином, щоб утворилася щілина. Наступні елементи монтуйте таким же чином і перевіряйте будівельним рівнем, щоб висота була однакова. 
 6. Надання покриттю довершеного вигляду. Перевірте чи всі дошки добре тримаються, а потім по краях закріпіть торцеві заглушки чи планки. 
 7. Очищення. Забруднення витріть вологою ганчіркою.
Як розрахувати кількість терасної дошки?

Щоб розрахувати кількість терасної дошки потрібно:

 1. визначити площу однієї дошки (довжину помножити на ширину);
 2. обчислити площу ділянки, де буде укладатися терасна дошка;
 3. загальну площу поділити на площу однієї дошки.