Завантаження...
Завантаження...

Біде ОЛІМПІЯ (UA)

Біде ОЛІМПІЯ (UA)
Купити Біде ОЛІМПІЯ (UA) фото №1
Купити Біде ОЛІМПІЯ (UA) фото №2

Колекція

Колекція

Одиниця виміру: шт
Виробник:
Колекція ОЛІМПІЯ
Тип продукції: Біде
Розмір: 36х57
Тип монтажу: підлоговий
Матеріал: кераміка
Колір: білий

Підлогове біде «Cersanit Olimpia» - це відмінне рішення для сучасного санвузла. Бездоганно продуманий зовнішній вигляд: сліпуче біла глянцева поверхня і зручна округла чаша - таке поєднання дає біде можливість оптимально адаптуватися до будь-якого оформлення.

Більше того, невеликі розміри та підвісний тип дозволяють встановити конструкцію навіть у невеличкій ванній кімнаті. А монтаж при цьому займає мінімум часу.

Якісна кераміка, з якої виготовлений продукт, з надміцним глазурованим покриттям – це стовідсоткова гарантія захисту від подряпин та тріщин. Більше того, натуральна сировина, яка лежить в основі виробу, є безпечною для людини: жодних токсичних речовин під час експлуатації не виділяється. А ідеально гладка та рівна поверхня зберігається протягом багатьох років експлуатації.

Торгова марка «Cersanit» пропонує величезний асортимент продукції, проте на перше місце компанія ставить здоров'я свого споживача. Тому можете бути певними, обираючи біде «Olimpia», Ви отримуєте не тільки якісний, але й екологічний продукт.

Ціна:

2 049.43

грн/шт

шт
Консультант інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: