Завантаження...
Завантаження...

Сифон для піддону HC27-CPN-PB 90 мм хромований

Сифон для піддону HC27-CPN-PB 90 мм хромований
Купити Сифон для піддону HC27-CPN-PB 90 мм хромований фото №1

Колекція

Сифони до піддонів McALPINE, Шотландія. Фото
?Наявність уточнюйте у консультанта
Одиниця виміру: шт
Виробник:
Колекція: СИФОНИ ДЛЯ ПІДДОНІВ
Тип продукції: Сифон для піддона
Матеріал: поліпропілен
Колір: хром

Сифон «НС27-CPN-PB» - це продукт, який запропонувала світові відома шотландська торгова марка «McALPINE». Поєднання розкішного блиску хромованого покриття, універсального кольору й форми створює привабливий образ, який додасть стилю ванній кімнаті й чудово виконуватиме своє функціональне призначення.

Конструкція виконана з термостійкого пластику, який не боїться ані корозії, ані високої температури, ані дії хімічних речовин. Матеріал покритий шаром хрому, на якому практично не залишається мікробів і слідів від води. Врешті поверхня має естетичний вигляд завдяки такій технології виготовлення й зберігає привабливу зовнішність протягом довгих років.

Більше того, виробник подбав про комфортне чищення сифона: він передбачає можливість прибирання конструкції згори, не розбираючи її цілком. Виріб призначений для піддона з отвором 90 мм., його висота становить 82 мм., а діаметр кришки – 113 мм.

Саме тому сифон «НС27-CPN-PB» - це прекрасний аксесуар, який вирізняється надійністю, довговічністю та високим рівнем комфорту.

Ціна:

572.95

грн/шт

шт
Консультант інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: