Завантаження...
Завантаження...

Рушникосушка Гера 1250х470 UA

Рушникосушка Гера 1250х470 UA

Колекція

Колекція

?Наявність уточнюйте у консультанта
Одиниця виміру: шт
Виробник:
Колекція: ГЕРА
Розмір: 50х80
Матеріал: нержавіюча сталь
Колір: хром

Первинна нержавійка, 15мм

«Маріо» уже понад 15 років є провідним українським виробником рушникосушарок і дизайн-радіаторів з нержавіючої сталі. Дизайн-радіатори «Маріо» користуються великим попитом на всій території України, а також експортуються в Європу і країни СНД. Торгова марка отримала Сертифікат відповідності системи менеджменту якості ISO 9001: 2008, зробивши тим самим акцент на міцності виробленої продукції. Відмінні риси торгової марки «Маріо» - це надійність і елегантність. Виходячи з цього, компанія постійно прагне до поліпшення якості товару та оновлення модельного ряду.

Рушникосушарка «Маріо Гера» – це шедевр класичного стилю, виконаний строгими і плавними формами, він здатний створити неповторний вигляд навіть у приміщенні з найбільш вибагливим інтер'єром. При цьому, радіатор неодмінно порадує Вас універсальністю та простотою у використанні, він зроблений із нержавіючої сталі, що дає гарантію експлуатації виробу на довгі роки.

При цьому виріб наділений особливим шармом, має красивий та багатий вигляд, який здатен зробити ванну кімнату теплою, затишною та комфортною.

Рушникосушарка водна «Гера» відмінно впорається з основним завданням: вона швидко та якісно просушить будь-які вологі речі. При цьому модель зберігатиме первинний вигляд ще не одне десятиліття навіть при активному щоденному користуванні.

Більше того, Ви можете обрати модель у різних кольорових варіантах, розмірах та типом поверхні.

Ціна:

11 479.00

грн/шт

шт
Консультант інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: