Завантаження...
Завантаження...

Набір PIVOT (кабіна PSKK3-90 + транспарент (полірований алюміній) + піддон RONDA ST+ сифон BASIC)

Набір PIVOT (кабіна PSKK3-90 + транспарент (полірований алюміній) + піддон RONDA ST+ сифон BASIC)

Колекція

Одиниця виміру: шт
Виробник:
Колекція: PIVOTДетальний опис
Тип продукції: Кабіна з низьким піддоном
Розмір: 90х90
Форма: симетричні
Матеріал: скло, алюміній, акрил
Колір: прозорий

Душова шторка "Pivot 37677100Z1" обладнана обертовим механізмом відчинення і зачинення дверей, термін придатності якого необмежений. Мінімум металевих профілів і максимум прозорого скла - це сучасний дизайн душової шторки "Pivot", де проста система відчинення забезпечує зручність та легке прибирання. Серія "Pivot" містить ергономічні ручки, які можна використовувати як гачки для рушників. Вітраж відзначається довговічністю, адже його товщина становить 6 мм. й виготовлений він з гартованого скла. Більше того, скло має невидимий захист завдяки системі "AntiCalc", яка не дозволяє виникненню відкладень та бактерій. А інсталяційні профілі дозволяють розширити двері і встановити їх там, де місце не відповідає точним розмірам конструкції. Душова шторка "Pivot 37677100Z1" являє собою два рівні нерухомі елементи і один - зігнутий. Повернувши виріб на 180 °, Ви отримаєте лівий / правий варіанти входу. Більше того, за допомогою регулюючих профілів "PNPS" можна виправити розмір будівельного отвору до 4 сантиметрів у кожну сторону. Висота душової шторки "Pivot 37677100Z1" становить 1900 мм.

В набір також входить душовий піддон "Ronda-90 ST U, XАU0000001" - це один з найбільш популярних і часто використовуваних в Європі елементів сантехніки, який поєднує в собі вигідну ціну й комфортну глибину. Глибина піддона становить близько 9 сантиметрів, завдяки чому можна зручно приймати водні процедури. Піддон укріплений скловолокном, він має жорстку структуру з додатковою ніжкою, яка додає стійкості і жорсткості конструкції. Більше того, дно виконане у вигляді каскаду, що запобігає ковзанню і гарантує безпеку. Крім того, дно покрите спеціальним антибактеріальним захистом, що захищає від розмноження різних видів грибків і бактерій. Розмір моделі становить 90 х 90 сантиметрів, вона не займе багато місця, більше того, її можна розмістити в будь-якому зручному кутку ванної кімнати. А для піддонів краще обирати сифон тільки з якісних та витривалих матеріалів, оскільки піддон утворює міцно вбудовану складову частину ванної кімнати.

Відмінно впорається зі своїм призначенням сифон "RAVAK BASIC" - надпопулярний і якісний продукт чеського виробника. Сифон "RAVAK BASIC" поєднує у собі найкраще співвідношення ціни та якості. Кришка сифона виготовлена з полірованої нержавіючої сталі, що гарантує не лише довговічність конструкції, але й ефектний вигляд. Діаметр становить 90 мм., а висота - 81 мм. Злив води - 30 літрів за хвилину. До сифона можна докупити редуктор для сифона, який служить перехідником при різниці у діаметрі між сифонами "RAVAK" (діаметр 40 мм) і випускною трубою (каналізаційною з діаметром 50 мм). Таким чином, в наборі "RAVAK PIVOT" поєдналися всі елементи для створення ідеального душового куточка.

Ціна:

16 729.50

грн/шт

шт
Консультант інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: