DEC. BLOW VANILLA REC-BISS 29х100 (декор) B-98

Колекція

Колекція

Колекція

Колекція

Колекція

Колекція

Під замовлення
Одиниця виміру: м2
Виробник:
Колекція: INSPIRE
Тип поверхні: лапатована
Дизайн: інше
Тип продукції: декор
Розмір: 29х100
Ректифікована: ні
Матеріал: біла глина
Колір: кольоровий

"Натхнення чистим кольором і сучасними фактурами подарує Вам колекція керамічної плитки ""Inspire"" від іспанської фабрики ""Ibero"". Свіжі, актуальні поєднання нейтральних тонів з яскравими акцентами - краще рішення для ванної кімнати в сучасному стилі. Колірна палітра складається зі справжніх трендів в оформлюванні: пудровий ""Vanilla"", сіро-коричневий ""Moka"" і бірюзовий колір морської хвилі ""Lake"", які знаходяться на піку популярності. Вони утворюють ефектні поєднання, дивують м'якістю і ніжністю отриманого результату.

Основа колекції - гладка плитка ""Moon"" із розміром 31.6х31.6 см і незвичайна великоформатна ""Inspire"" 29х100 см. Базовий фон має цілісний вигляд, без зайвих швів і з'єднань. Мозаїчні плитки ""Inspire"" мають досить велику межу - 3,5 см. Блискучі поліровані елементи, розсипані по поверхні, максимально проявлять свою красу поблизу джерела води, вступаючи в діалог з бризками і краплями водної стихії.

Декори ""Revelation"" вносять підкреслено сучасне звучання в інтер'єр. Точені межі хвилястої поверхні розставлять приємні світлотіньові акценти, дематеріалізучи поверхню, роблячи її хиткою і мінливою. Всі три базові кольори оригінально об'єдналися в декорах ""Blow Vanilla"" у форматі 29х200 см. Розпливчасті контури колірних переходів ефектно відтіняють сувору геометрію мозаїки або, наприклад, гранованих декорів ""Revelation"". Декори ""Sibyl"", що нагадують стиль ""печворк"", вносять легкий переполох в чіткий ритм прямокутних плиток.

Колекція ""Ibero Inspire"" («Іберо Інспайр») віртуозно поєднує спокійний базовий фон затишних відтінків і актуальні деталі, що додають елегантного вигляду всьому інтер'єру. Це справжнє джерело натхнення і щоденної візуальної насолоди гармонією і кольором."

Ціна:

1 489.62

грн/м2

м2
Консультант Інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: