Завантаження...
Завантаження...

DEC. BLOW VANILLA REC-BISS 29х100 (декор) B-98

DEC. BLOW VANILLA REC-BISS 29х100 (декор) B-98

Колекція

Декоративна плитка для ванни INSPIRE від IBERO. Фото 1

Колекція

Декоративна плитка для ванни INSPIRE від IBERO. Фото 2

Колекція

Декоративна плитка для ванни INSPIRE від IBERO. Фото 3

Колекція

Декоративна плитка для ванни INSPIRE від IBERO. Фото 4

Колекція

Декоративна плитка для ванни INSPIRE від IBERO. Фото 5

Колекція

Декоративна плитка для ванни INSPIRE від IBERO. Фото 6
Під замовлення
Одиниця виміру: м2
Виробник:
Колекція INSPIRE
Тип поверхні: лапатована
Дизайн: інше
Тип продукції: Декор
Розмір: 30х100
Ректифікована: ні
Матеріал: біла глина
Колір: кольоровий

Натхнення чистим кольором і сучасними фактурами подарує Вам колекція керамічної плитки "Inspire" від іспанської фабрики "Ibero". Свіжі, актуальні поєднання нейтральних тонів з яскравими акцентами - краще рішення для ванної кімнати в сучасному стилі. Колірна палітра складається зі справжніх трендів в оформлюванні: пудровий "Vanilla", сіро-коричневий "Moka" і бірюзовий колір морської хвилі "Lake", які знаходяться на піку популярності. Вони утворюють ефектні поєднання, дивують м'якістю і ніжністю отриманого результату.

Основа колекції - гладка плитка "Moon" із розміром 31.6х31.6 см і незвичайна великоформатна "Inspire" 29х100 см. Базовий фон має цілісний вигляд, без зайвих швів і з'єднань. Мозаїчні плитки "Inspire" мають досить велику межу - 3,5 см. Блискучі поліровані елементи, розсипані по поверхні, максимально проявлять свою красу поблизу джерела води, вступаючи в діалог з бризками і краплями водної стихії.

Декори "Revelation" вносять підкреслено сучасне звучання в інтер'єр. Точені межі хвилястої поверхні розставлять приємні світлотіньові акценти, дематеріалізучи поверхню, роблячи її хиткою і мінливою. Всі три базові кольори оригінально об'єдналися в декорах "Blow Vanilla" у форматі 29х200 см. Розпливчасті контури колірних переходів ефектно відтіняють сувору геометрію мозаїки або, наприклад, гранованих декорів "Revelation". Декори "Sibyl", що нагадують стиль "печворк", вносять легкий переполох в чіткий ритм прямокутних плиток.

Колекція "Ibero Inspire" («Іберо Інспайр») віртуозно поєднує спокійний базовий фон затишних відтінків і актуальні деталі, що додають елегантного вигляду всьому інтер'єру. Це справжнє джерело натхнення і щоденної візуальної насолоди гармонією і кольором.

Ціна:

1 363.23

грн/м2

м2
Консультант інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: