Завантаження...
Завантаження...

CENEFA ORNAMENTA 9х35 (фриз)

CENEFA ORNAMENTA 9х35 (фриз)

Колекція

Колекція керамічної плитки ORNAMENTA/VINTAGE від LA PLATERA. Фото 2

Колекція

Колекція керамічної плитки ORNAMENTA/VINTAGE від LA PLATERA. Фото 1
Акція
В наявності
Одиниця виміру: шт
Виробник:
Колекція: ORNAMENTA/VINTAGE
Призначення: на стіну
Тип поверхні: матова
Дизайн: інше
Тип продукції: Фриз
Розмір: 9х35
Ректифікована: ні
Матеріал: біла глина
Колір: білий

На візуалізації представлені дві колекції: підлогова плитка "ORNAMENTA" та настінна "VINTAGE". В єдності вони дають можливість створити неповторний та індивідуальний дизайн інтер'єру, сповнений світла та простору.

Плитка для підлоги "La Platera Vintage" ("Ла Платера Вінтаж") - це продукт іспанського виробництва з лінійки 2016-го року. Матовий матеріал із розміром 45 * 45 орієнтований на укладку в кухнях і коридорах приватних інтер'єрів, а також у громадських місцях з середньою прохідністю. Серія пропонує продукцію світлих сірувато-білих відтінків, які апелюють до естетики сучасних осель. У дизайні задіяна квіткова тематика декоративних елементів з чотирма можливими малюнками у поєднанні з холодною колірною гамою основи.

Натомість настінна керамічна плитка "La Platera Ornamenta" ("Ла Платера Орнамента") включає в себе базову плитку білого кольору в тон до підлоги, відповідний декор, а також низку цікавих фризів різних форматів. Задум, наскрізь пронизаний квітковими мотивами та світлою холодно-суворою гамою, створюють сучасний стиль та дивовижну атмосферу спокою й вишуканості одночасно. До того ж плитка не вимагає спеціального догляду в процесі експлуатації. Поверхнева емаль загартовується при температурі, близькій до 1000 градусів, що робить її стійкою до утворення забруднень і впливу механічних факторів. Придбати таку плитку можна у магазині плитки та сантехніки «Керама Маркет».

Ціна:

269.28

грн/шт

Уточнюйте знижку акційного товару

шт
Iнтернет-магазин:
+38 067 322 7597 *
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Магазин-салон:
+38 067 371 5311
Поширити цю сторінку: