Завантаження...
Завантаження...

ABSOLUTE DEEP 25х73 (стіна)

ABSOLUTE DEEP 25х73 (стіна)

Колекція

Купити керамічну плитку для кухні з імітацією мармуру CERACASA CERAMICA ABSOLUTE. Фото

Колекція

Керамічна плитка для кухні CERACASA CERAMICA ABSOLUTE. Фото
В наявності
Одиниця виміру: м2
Виробник:
Колекція: ABSOLUTE
Тип поверхні: глянцева
Дизайн: мармур
Тип продукції: Стіна
Розмір: 25х75
Ректифікована: ні
Матеріал: біла глина
Колір: сірий

Багатьом подобається натуральний агат в інтер'єрі, але природний камінь недовговічний і має високу вартість. Іспанська компанія «Ceracasa» розробила керамічну плитку «Absolute DEEP», яка імітує шарувату структуру рідкісних сортів агату. В серії точно відтворені всі прожилки натурального каменю, завдяки чому плитка грає різними відтінками. Керамогранітна плитка «ABSOLUTE DEEP» - це втілення розкоші і лаконічності, які були досягнуті завдяки використанню благородних сірих відтінків і глянцевої поверхні. Головною особливістю плитки даної колекції є її текстура, яка з точністю передає поверхню онікса - найдорожчого оздоблювального матеріалу.

Перевагами колекції «ABSOLUTE DEEP», крім естетичної привабливості, є високий ступінь зносу, стійкість перед різними механічними діями, морозо- і вологостійкість, низька пропускна здатність вологи. Глазурована поверхня надає плитці незвичайного глянцю, в якому будуть відображатися предмети інтер'єру. Об’ємний малюнок та додаткові елементи імітують авторську ліпнину, що в інтер'єрі має дуже елегантний і багатий вигляд.

Якщо ви хочете зробити інтер'єр свого будинку розкішним та неповторним, то даний варіант обробки створювався саме для таких цілей!

Ціна:

850.43

грн/м2

м2
Консультант інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: