Монтаж

Ідеальна ванна кімната – коли красива і якісна сантехніка встановлена правильно! Неправильна установка призводить до застоювання чи протікання води, неприємних запахів, появи грибка, врешті – до чергового ремонту. Салон плитки та сантехніки «Керама Маркет» надає послуги монтажу, демонтажу сантехніки для своїх покупців. Ми гарантуємо професійне встановлення купленого у нас товару. У виставковому залі магазину – 3,5 тис. одиниць сантехніки: умивальники, змішувачі, сифони, бокси та кабіни, ванни, кераміка. Це свідчить про величезний досвід та хороші професійні навички наших працівників. 
 

Монтаж душових кабін та гідробоксів

 
Монтаж душової кабіни із піддоном займає близько 2,5 – 3 год. Перед встановленням ваш плиточник робить кут у стіні рівно на 90°. Висота від нижньої точки підлоги до верхньої точки каналізації має складати 7 см. Наш працівник обов’язково простежує, щоб труби для підведення води йшли по землі, після чого приступає до збірки комплекту. 
 
Спершу монтується піддон. Герметизуються всі шви, встановлюється сифон. Піддон вирівнюють по рівню й під’єднують до каналізації. Для уникнення протікань герметизують його до стіни силіконом. Рекомендуємо не використовувати кабіну протягом 24 годин після нанесення силікону.
 
Установка кабіни передбачає встановлення каркасу, скляних дверей та кріплення по рівню до стіни. Далі шви покриваються силіконом, на двері монтуються завіси. Наш працівник встановлює кабіну на посадочне місце, прикручує ручки та інші комплектуючі й усуває зазори між дверима, налагоджує ідеальне відкривання та закривання дверей душової кабіни. 
 
Монтаж гідробокса займає близько 4 – 5 год. Для цього необов’язково мати ідеально рівний кут між стінами. Висота каналізації також повинна складати 7 см.  Вихід водяних труб – 1 – 1,20м. – розташовується за задньою центральною панеллю. Для уникнення потрапляння води розетка розміщується на висоті 2,20м від підлоги у зручному для вас місці. 
 
Алгоритм встановлення гідробокса такий самий, як і в душової кабіни. Плюс майстер встановлює задні стінки і дах. Далі підключає водяні шланги, каналізацію та під’єднує до електромережі. Сантехнік перевіряє систему під тиском води, наносить силікон на шви під дією затискання у щілини. Насамкінець бокс переносять у належне місце.
 

Монтаж сантехніки у Львові

 
За найнижчими цінами у Львові ми підключаємо усю сантехніку із магазину «Керама Маркет»:
 
 
Для монтажу умивальника зі змішувачем у ванній насамперед збирається сифон, конструкція кріпиться на зручній для вас висоті. Для монтажу підвісних унітазів ми встановлюємо й підключаємо інсталяцію. У нашого майстра це займе максимум 1,5 – 2 год. Ціна залежить від виробника та складності роботи. Для наших клієнтів вона 100% найнижча на сантехнічному ринку. 
 
Монтаж сантехніки здійснюється лише для покупців салону «Керама Маркет» у будні дні після 18 год., у суботу – протягом дня за домовленістю. Телефонуйте за номером +38 (098) 871-96-39 й дізнайтеся усі деталі. Ми пропонуємо лише найкращий товар – прагнемо, щоб умілі руки встановили його правильно. 
 

Консультант Інтернет-магазину:
+38 067 322 7597*
* Режим роботи з пн-пт 9:00-18:00
Поширити цю сторінку: